GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelplattor 17537015
nr 1753 7015
Kakelplattor
27 st, Holland, 1700-tal, 13,5x13,5 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:07:23
19/1 18:01:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor